Sprzedaż - Działka 4000 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Nea Propontida Sozopoli
900 000 €
225 €/m²
Property 22207 photo 1
Property 22207 photo 2
Property 22207 photo 3
Property 22207 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja