250 000 €
773 €/m²
Property 22247 photo 1
Property 22247 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 18
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka323 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 582 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 64636
  • Metry kw. 10312 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
205 000 € 836 €/m²
  • Kod obiektowy 10549
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 65670
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
220 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 44181
  • Metry kw. 267 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
250 000 € 773 €/m²
  • Kod obiektowy 22247
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m

Subskrypcja newslettera