Sprzedaż - Działka 23000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
800 000 €
34 €/m²
Property 22423 photo 1
Property 22423 photo 2
Property 22423 photo 3
Property 22423 photo 4
Property 22423 photo 5
Property 22423 photo 6
Property 22423 photo 7
Property 22423 photo 8
Property 22423 photo 9
Property 22423 photo 10
Property 22423 photo 11
Property 22423 photo 12
Property 22423 photo 13
Property 22423 photo 14
Property 22423 photo 15
Property 22423 photo 16
Property 22423 photo 17
Property 22423 photo 18
Property 22423 photo 19
Property 22423 photo 20
Property 22423 photo 21

Details

  • Odległość do morza: 2281 m
  • Odległość od lotniska: 78 km

Opis

Na sprzedaż Działka23000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 25935
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 66019
  • Metry kw. 26000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
850 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 51408
  • Metry kw. 39000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
800 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 22704
  • Metry kw. 20100 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
800 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 44594
  • Metry kw. 3928 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 48896
  • Metry kw. 11650 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
850 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 13568
  • Metry kw. 8404 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
800 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 22423
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 2281 m
Sprzedaż
1 000 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 2761
  • Metry kw. 56000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
740 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 44075
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera