330 000 €
47 €/m²
Property 22562 photo 1
Property 22562 photo 2
Property 22562 photo 3
Property 22562 photo 4
Property 22562 photo 5
Property 22562 photo 6
Property 22562 photo 7
Property 22562 photo 8
Property 22562 photo 9
Property 22562 photo 10
Property 22562 photo 11
Property 22562 photo 12
Property 22562 photo 13
Property 22562 photo 14
Property 22562 photo 15
Property 22562 photo 16
Property 22562 photo 17
Property 22562 photo 18

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka7000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
425 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 32444
  • Metry kw. 6409 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 40481
  • Metry kw. 19950 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
430 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 35809
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
370 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35177
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45420
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 63499
  • Metry kw. 5064 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
330 000 € 373 €/m²
  • Kod obiektowy 62196
  • Metry kw. 883 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
290 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44583
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
340 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 45094
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
350 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 14738
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2600 m

Subskrypcja newslettera