Sprzedaż - Działka 9375 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 22565 photo 1
Property 22565 photo 2
Property 22565 photo 3
Property 22565 photo 4
Property 22565 photo 5
Property 22565 photo 6
Property 22565 photo 7
Property 22565 photo 8
Property 22565 photo 9
Property 22565 photo 10
Property 22565 photo 11
Property 22565 photo 12
Property 22565 photo 13

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka9375 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 57706
  • Metry kw. 8781 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
110 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 62632
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 60458
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
70 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 60604
  • Metry kw. 4030 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 60580
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 62294
  • Metry kw. 10959 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
120 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 60113
  • Metry kw. 932 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 59230
  • Metry kw. 1757 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera