180 000 €
354 €/m²
Property 22648 photo 1
Property 22648 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 5
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka508 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 254 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 29210
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 32436
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
200 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 23847
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 12238
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
180 000 € 354 €/m²
  • Kod obiektowy 22648
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
260 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 36621
  • Metry kw. 2786 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
150 000 €
  • Kod obiektowy 13666
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34517
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera