Sprzedaż - Działka 18000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Elani powiedział:
400 000 €
22 €/m²
Property 22655 photo 1
Property 22655 photo 2
Property 22655 photo 3
Property 22655 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 76 km

Opis

Na sprzedaż Działka18000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 433 €/m²
  • Kod obiektowy 52646
  • Metry kw. 1154 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 59240
  • Metry kw. 5750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
550 000 € 330 €/m²
  • Kod obiektowy 62619
  • Metry kw. 1666 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
330 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 10079
  • Metry kw. 4869 m²
  • Odległość do plaży 240 m
Sprzedaż
500 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 32111
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
380 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 48388
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
380 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 19822
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
550 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 25612
  • Metry kw. 6616 m²
  • Odległość do plaży 83 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 16057
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
430 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36978
  • Metry kw. 34200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera