1 200 000 € 1 000 000 €
1111 €/m²
Property 23039 photo 1
Property 23039 photo 2
Property 23039 photo 3
Property 23039 photo 4
Property 23039 photo 5
Property 23039 photo 6
Property 23039 photo 7
Property 23039 photo 8
Property 23039 photo 9
Property 23039 photo 10
Property 23039 photo 11
Property 23039 photo 12

Details

  • Rok remontu: 1994
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 0-hotel o powierzchni 900 metrów kwadratów na Evii. Hotel ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 3257 €/m²
  • Kod obiektowy 44728
  • Metry kw. 307 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 700 000 € 435 €/m²
  • Kod obiektowy 16557
  • Metry kw. 3900 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 280 000 € 1353 €/m²
  • Kod obiektowy 12508
  • Metry kw. 946 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
1 600 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 12654
  • Metry kw. 720 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1 000 000 € 1111 €/m²
  • Kod obiektowy 23039
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
1 365 000 € 1605 €/m²
  • Kod obiektowy 10564
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 449 000 € 3622 €/m²
  • Kod obiektowy 5443
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera