330 000 €
27 €/m²
Property 23091 photo 1
Property 23091 photo 2
Property 23091 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 11 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 37947
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 31423
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
300 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 6149
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 34372
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
280 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 43703
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
470 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 37792
  • Metry kw. 6200 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 31969
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
465 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 24097
  • Metry kw. 6260 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
320 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 36389
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
350 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 64097
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera