Sprzedaż - Działka 6012 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Posejd
300 000 €
49 €/m²
Property 23097 photo 1
Property 23097 photo 2
Property 23097 photo 3
Property 23097 photo 4
Property 23097 photo 5
Property 23097 photo 6
Property 23097 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka6012 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 5060
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 38370
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
336 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2574
  • Metry kw. 29643 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
270 000 € 364 €/m²
  • Kod obiektowy 13164
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
245 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 40642
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
320 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 39965
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 100 000 €
  • Kod obiektowy 2759
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
380 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 48388
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 47056
  • Metry kw. 5250 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera