Property 23278 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,2
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka300 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 €
  • Kod obiektowy 13666
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18546
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
120 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 30291
  • Metry kw. 2373 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod obiektowy 6773
  • Metry kw. 431 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
180 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 29210
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
200 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 23847
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
160 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 30721
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 160000 m
Sprzedaż
140 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 23278
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera