1 250 000 €
3472 €/m²
Property 23301 photo 1
Property 23301 photo 2
Property 23301 photo 3
Property 23301 photo 4
Property 23301 photo 5
Property 23301 photo 6
Property 23301 photo 7
Property 23301 photo 8
Property 23301 photo 9
Property 23301 photo 10
Property 23301 photo 11
Property 23301 photo 12
Property 23301 photo 13
Property 23301 photo 14
Property 23301 photo 15
Property 23301 photo 16
Property 23301 photo 17
Property 23301 photo 18
Property 23301 photo 19
Property 23301 photo 20
Property 23301 photo 21
Property 23301 photo 22
Property 23301 photo 23
Property 23301 photo 24

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2017
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 360 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, 3 spiżarni. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, grill, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Kod obiektowy 63185
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod obiektowy 24980
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 30753
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36662
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 050 000 € 3025 €/m²
  • Kod obiektowy 63960
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod obiektowy 60523
  • Metry kw. 530 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 18361
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 14468
  • Metry kw. 800 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod obiektowy 18833
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera