180 000 €
36 €/m²
Property 23314 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5000 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32210
  • Metry kw. 2472 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
180 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 38990
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 10387
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
260 000 € 514 €/m²
  • Kod obiektowy 31134
  • Metry kw. 505 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
195 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 13003
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
250 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 19312
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
250 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 11565
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
160 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 54641
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 6600 m

Subskrypcja newslettera