Sprzedaż - Działka 5996 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
90 000 €
15 €/m²
Property 23341 photo 1
Property 23341 photo 2
Property 23341 photo 3
Property 23341 photo 4
Property 23341 photo 5
Property 23341 photo 6
Property 23341 photo 7
Property 23341 photo 8
Property 23341 photo 9
Property 23341 photo 10
Property 23341 photo 11
Property 23341 photo 12
Property 23341 photo 13
Property 23341 photo 14
Property 23341 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka5996 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 57706
  • Metry kw. 8781 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
130 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 30601
  • Metry kw. 6912 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 31503
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
82 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 40718
  • Metry kw. 1650 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 42007
  • Metry kw. 1210 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33898
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 50294
  • Metry kw. 1222 m²
  • Odległość do plaży 8200 m
Sprzedaż
72 500 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50065
  • Metry kw. 1280 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
95 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 65425
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
80 000 € 69 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 29439
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera