Sprzedaż - Działka 8850 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Wschód
350 000 €
39 €/m²
Property 23362 photo 1
Property 23362 photo 2
  • Kod obiektowy 23362
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 8850 m²
  • Region Attyka
  • Location Ateny - Wschód (Attyka)

Details

  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
510 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 13785
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
430 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 5918
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
450 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 31362
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
430 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 13792
  • Metry kw. 996 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod obiektowy 24404
  • Metry kw. 536 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
400 000 € 496 €/m²
  • Kod obiektowy 56518
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
480 000 € 758 €/m²
  • Kod obiektowy 64080
  • Metry kw. 633 m²
  • Odległość do plaży 625 m
Sprzedaż
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod obiektowy 62033
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
450 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 14679
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
450 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 31099
  • Metry kw. 860 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera