Sprzedaż - Apartament 117 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 750 000 € 2 200 000 €
18803 €/m²
Property 23563 photo 1
Property 23563 photo 2
Property 23563 photo 3
Property 23563 photo 4
Property 23563 photo 5
Property 23563 photo 6
Property 23563 photo 7
Property 23563 photo 8
Property 23563 photo 9
Property 23563 photo 10
Property 23563 photo 11
  • Kod obiektowy 23563
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 117 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda

Opis

Lokalizacja