Sprzedaż - Działka 3000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
43 000 €
14 €/m²
Property 23653 photo 1
Property 23653 photo 2
Property 23653 photo 3
Property 23653 photo 4
Property 23653 photo 5
Property 23653 photo 6
Property 23653 photo 7
Property 23653 photo 8
Property 23653 photo 9
Property 23653 photo 10
Property 23653 photo 11
Property 23653 photo 12
Property 23653 photo 13
Property 23653 photo 14
Property 23653 photo 15
Property 23653 photo 16
Property 23653 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 31307
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
55 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 16584
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
45 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 48350
  • Metry kw. 540 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 30580
  • Metry kw. 4022 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
45 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 50939
  • Metry kw. 643 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 50380
  • Metry kw. 2044 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
35 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 51589
  • Metry kw. 496 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
43 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 58383
  • Metry kw. 482 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
50 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 49989
  • Metry kw. 325 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
50 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46782
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera