Sprzedaż - Działka 11000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
90 000 €
8 €/m²
Property 23723 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka11000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 340 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
96 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 40719
  • Metry kw. 2010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 50678
  • Metry kw. 4056 m²
  • Odległość do plaży 10500 m
Sprzedaż
125 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 52629
  • Metry kw. 2206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
130 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 32703
  • Metry kw. 1174 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 49049
  • Metry kw. 4027 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
75 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 51201
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
72 500 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50065
  • Metry kw. 1280 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61051
  • Metry kw. 1376 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
95 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 31188
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
120 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 60117
  • Metry kw. 914 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera