Sprzedaż - Apartament 140 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
1 300 000 €
9286 €/m²
Property 23730 photo 1
Property 23730 photo 2
Property 23730 photo 3
Property 23730 photo 4
Property 23730 photo 5
Property 23730 photo 6
Property 23730 photo 7
Property 23730 photo 8
Property 23730 photo 9
Property 23730 photo 10
Property 23730 photo 11
Property 23730 photo 12
Property 23730 photo 13
Property 23730 photo 14
Property 23730 photo 15
Property 23730 photo 16
Property 23730 photo 17
Property 23730 photo 18
Property 23730 photo 19
Property 23730 photo 20
Property 23730 photo 21
Property 23730 photo 22
Property 23730 photo 23
Property 23730 photo 24
  • Kod obiektowy 23730
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 140 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 140 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogród, winda.

Lokalizacja