Na zapytanie
Property 23842 photo 1
Property 23842 photo 2
Property 23842 photo 3
Property 23842 photo 4
Property 23842 photo 5
Property 23842 photo 6
Property 23842 photo 7
Property 23842 photo 8
Property 23842 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 98 km

Opis

Na sprzedaż Działka22000 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Pozwolenie na budowę do 1100 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 23842
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
80 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 44077
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
125 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 7275
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
400 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 37461
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 9185
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 175000 m
Sprzedaż
950 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 8449
  • Metry kw. 14756 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
200 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 10940
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
150 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 38651
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
2 100 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 45723
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
970 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 38436
  • Metry kw. 10313 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera