200 000 €
333 €/m²
Property 23847 photo 1
Property 23847 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka600 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50144
  • Metry kw. 8076 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 12238
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 38990
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 14832
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 116 m
Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
180 000 € 354 €/m²
  • Kod obiektowy 22648
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 14798
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera