Sprzedaż - Działka 1800 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
85 000 €
47 €/m²
Property 23919 photo 1
Property 23919 photo 2
Property 23919 photo 3
Property 23919 photo 4
Property 23919 photo 5
Property 23919 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż Działka1800 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33898
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
100 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 58138
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 62632
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 60620
  • Metry kw. 4683 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
110 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 24568
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
90 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29438
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33899
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
120 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34216
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
70 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 60604
  • Metry kw. 4030 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
90 000 € 459 €/m²
  • Kod obiektowy 61050
  • Metry kw. 196 m²
  • Odległość do plaży 4400 m

Subskrypcja newslettera