Sprzedaż - Działka 6260 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
465 000 €
74 €/m²
Property 24097 photo 1
Property 24097 photo 2
Property 24097 photo 3
Property 24097 photo 4
Property 24097 photo 5
Property 24097 photo 6
Property 24097 photo 7
Property 24097 photo 8
Property 24097 photo 9
Property 24097 photo 10
Property 24097 photo 11
Property 24097 photo 12
Property 24097 photo 13
Property 24097 photo 14
Property 24097 photo 15
Property 24097 photo 16
Property 24097 photo 17
Property 24097 photo 18
Property 24097 photo 19
Property 24097 photo 20
Property 24097 photo 21
Property 24097 photo 22
Property 24097 photo 23
Property 24097 photo 24
Property 24097 photo 25
Property 24097 photo 26
Property 24097 photo 27

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,85 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka6260 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja