650 000 €
134 €/m²
Property 24183 photo 1
Property 24183 photo 2
Property 24183 photo 3
Property 24183 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka4834 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
650 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44104
  • Metry kw. 4580 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
694 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 4766
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera