130 000 €
130 €/m²
Property 24239 photo 1
Property 24239 photo 2
Property 24239 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1000 metrów kwadratowych w centralnej Gercji. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 38651
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
125 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 57801
  • Metry kw. 285 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
165 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 63408
  • Metry kw. 7200 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 9185
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 175000 m
Sprzedaż
160 000 € 714 €/m²
  • Kod obiektowy 32237
  • Metry kw. 224 m²
  • Odległość do plaży 115000 m
Sprzedaż
125 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 7275
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
130 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 24239
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
180 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 42637
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
165 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 63418
  • Metry kw. 29796 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera