Sprzedaż - Działka 1330 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
320 000 €
240 €/m²
Property 24471 photo 1
Property 24471 photo 2
Property 24471 photo 3
Property 24471 photo 4
Property 24471 photo 5
Property 24471 photo 6
Property 24471 photo 7
Property 24471 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 650 km
  • Odległość od lotniska: 83 km

Opis

Na sprzedaż Działka1330 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja