Sprzedaż - Działka 4200 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
110 000 €
26 €/m²
Property 24568 photo 1
Property 24568 photo 2
Property 24568 photo 3
Property 24568 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 11 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka4200 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 33270
  • Metry kw. 4456 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
125 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 52629
  • Metry kw. 2206 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
95 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 31188
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
95 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 45180
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 32794
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 36199
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
140 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 47138
  • Metry kw. 14460 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 58099
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
135 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 38348
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m

Subskrypcja newslettera