1 100 000 €
52 €/m²
Property 24589 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 45 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka21000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 9104
  • Metry kw. 14700 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
900 000 € 391 €/m²
  • Kod obiektowy 9631
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33337
  • Metry kw. 21083 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
980 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 50867
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
950 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 13908
  • Metry kw. 65000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 56094
  • Metry kw. 26159 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 47140
  • Metry kw. 47368 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 6112
  • Metry kw. 28000 m²
  • Odległość do plaży 950 m

Subskrypcja newslettera