Sprzedaż - Działka 43000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Rethymno Zoniana Axos
1 500 000 €
34 €/m²
Property 24668 photo 1
Property 24668 photo 2
Property 24668 photo 3
Property 24668 photo 4
Property 24668 photo 5
Property 24668 photo 6
Property 24668 photo 7
Property 24668 photo 8
Property 24668 photo 9
Property 24668 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 25000 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka43000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 8600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m
Sprzedaż
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 45441
  • Metry kw. 1854 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod obiektowy 10632
  • Metry kw. 1293 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 54603
  • Metry kw. 11799 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 63741
  • Metry kw. 21096 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 32623
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 24953
  • Metry kw. 26001 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 48743
  • Metry kw. 17497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44015
  • Metry kw. 15503 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera