700 000 € 640 000 €
316 €/m²
Property 24670 photo 1
Property 24670 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Opis

Na sprzedaż Działka2021 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 405 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46787
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
640 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 57571
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod obiektowy 64551
  • Metry kw. 826 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
640 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 40004
  • Metry kw. 2577 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
850 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 35094
  • Metry kw. 5547 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera