Sprzedaż - Działka 4000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
250 000 € 215 000 €
53 €/m²
Property 2485 photo 1
Property 2485 photo 2
Property 2485 photo 3
Property 2485 photo 4

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4,5 km
  • Odległość od lotniska: 75 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja