Na zapytanie
Property 24952 photo 1
Property 24952 photo 2
Property 24952 photo 3
Property 24952 photo 4
Property 24952 photo 5

Details

  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka11065 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 65747
  • Metry kw. 51985 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
150 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64037
  • Metry kw. 5088 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m
Sprzedaż
150 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 64036
  • Metry kw. 4290 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
300 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64069
  • Metry kw. 1516 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
5 277 187 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 63362
  • Metry kw. 99000 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera