Na zapytanie
Property 24953 photo 1
Property 24953 photo 2
Property 24953 photo 3
Property 24953 photo 4
Property 24953 photo 5
Property 24953 photo 6
Property 24953 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 280 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka26001 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64037
  • Metry kw. 5088 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
150 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 64036
  • Metry kw. 4290 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
267 000 € 517 €/m²
  • Kod obiektowy 64828
  • Metry kw. 516 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
74 800 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 64677
  • Metry kw. 1170 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 63073
  • Metry kw. 16658 m²
  • Odległość do plaży 40 m

Subskrypcja newslettera