600 000 €
491 €/m²
Property 24955 photo 1
Property 24955 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka1220 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 145 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 40478
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
700 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 37791
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
810 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34056
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
550 000 € 244 €/m²
  • Kod obiektowy 32190
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 29407
  • Metry kw. 10025 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
580 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51292
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 56994
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
550 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 40569
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
550 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 51327
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera