Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 310 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum Ateny - Centrum - Centrum
2 500 000 €
8065 €/m²
Property 25030 photo 1
Property 25030 photo 2
Property 25030 photo 3
Property 25030 photo 4
Property 25030 photo 5
Property 25030 photo 6
Property 25030 photo 7
Property 25030 photo 8
Property 25030 photo 9

Details

  • Rok budowy: 1988
  • Rok remontu: 2016
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Lokalizacja