Sprzedaż - Działka 2800 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
100 000 €
35 €/m²
Property 25050 photo 1
Property 25050 photo 2
Property 25050 photo 3
Property 25050 photo 4
Property 25050 photo 5
Property 25050 photo 6
Property 25050 photo 7
Property 25050 photo 8
Property 25050 photo 9
Property 25050 photo 10
Property 25050 photo 11
Property 25050 photo 12
Property 25050 photo 13
Property 25050 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka2800 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 63961
  • Metry kw. 3400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
120 000 € 129 €/m²
  • Kod obiektowy 60119
  • Metry kw. 930 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
130 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65288
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 42007
  • Metry kw. 1210 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57953
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
100 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 25050
  • Metry kw. 2800 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
100 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 40165
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
105 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 63646
  • Metry kw. 4154 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
90 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29438
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
90 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 50678
  • Metry kw. 4056 m²
  • Odległość do plaży 10500 m

Subskrypcja newslettera