Sprzedaż - Działka 7000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
220 000 €
31 €/m²
Property 25134 photo 1
Property 25134 photo 2
Property 25134 photo 3
Property 25134 photo 4
Property 25134 photo 5
Property 25134 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 20 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka7000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 34372
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
315 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 29539
  • Metry kw. 7004 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
250 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 50915
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
220 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 29400
  • Metry kw. 6320 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
220 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 38944
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
305 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 24096
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
220 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 26193
  • Metry kw. 4363 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
200 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 38650
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 34921
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera