230 000 €
842 €/m²
Property 25227 photo 1
Property 25227 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka273 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 62005
  • Metry kw. 547 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
300 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 21330
  • Metry kw. 1012 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
230 000 € 842 €/m²
  • Kod obiektowy 25227
  • Metry kw. 273 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
260 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 52117
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod obiektowy 20318
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
190 000 € 316 €/m²
  • Kod obiektowy 36981
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
330 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 32655
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod obiektowy 44214
  • Metry kw. 151 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera