350 000 € 320 000 €
29 €/m²
Property 25408 photo 1
Property 25408 photo 2
Property 25408 photo 3
Property 25408 photo 4
Property 25408 photo 5
Property 25408 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka11000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 56387
  • Metry kw. 10884 m²
  • Odległość do plaży 284 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 36737
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 36756
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
365 000 € 251 €/m²
  • Kod obiektowy 36851
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera