Sprzedaż - Działka 6300 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Czwórka
270 000 € 220 000 €
34 €/m²
Property 2544 photo 1
Property 2544 photo 2
Property 2544 photo 3
Property 2544 photo 4
Property 2544 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,7 km
  • Odległość od lotniska: 68 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka6300 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 48388
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 47056
  • Metry kw. 5250 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
220 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 32531
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 9667
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
250 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 40504
  • Metry kw. 4327 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
350 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 5060
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 5565
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
240 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 26689
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
390 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 47126
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera