Sprzedaż - Działka 4500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
60 000 € 45 000 €
10 €/m²
Property 25478 photo 1
Property 25478 photo 2
Property 25478 photo 3
Property 25478 photo 4
Property 25478 photo 5
Property 25478 photo 6
Property 25478 photo 7
Property 25478 photo 8
Property 25478 photo 9
Property 25478 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 18 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka4500 metrów kwadratowych na Korfu. The land is not buildable. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 15959
  • Metry kw. 628 m²
  • Odległość do plaży 4700 m
Sprzedaż
60 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 29945
  • Metry kw. 4296 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
80 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 31966
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
60 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 44579
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
60 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 62633
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 19792
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
60 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 35755
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 10254
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 49049
  • Metry kw. 4027 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
55 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 16584
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1700 m

Subskrypcja newslettera