512 000 €
8 €/m²
Property 25604 photo 1
Property 25604 photo 2
Property 25604 photo 3
Property 25604 photo 4
Property 25604 photo 5
Property 25604 photo 6
Property 25604 photo 7

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 52 km

Opis

Na sprzedaż Działka60000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 12000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod obiektowy 38697
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
427 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 26976
  • Metry kw. 9848 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 48715
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 292 m
Sprzedaż
427 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 32314
  • Metry kw. 5695 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
650 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44104
  • Metry kw. 4580 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera