587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 87 km

Opis

Na sprzedaż Działka106846 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 20000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 44359
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
525 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 47413
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
850 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 35094
  • Metry kw. 5547 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
650 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 57279
  • Metry kw. 5159 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
512 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 13486
  • Metry kw. 13042 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39826
  • Metry kw. 2920 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 33319
  • Metry kw. 4616 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera