Sprzedaż - Działka 9521 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Potidaia
200 000 €
21 €/m²
Property 25746 photo 1
Property 25746 photo 2
Property 25746 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 55 km

Opis

Na sprzedaż Działka9521 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 42298
  • Metry kw. 8150 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 2770
  • Metry kw. 4465 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
220 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 26624
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 25746
  • Metry kw. 9521 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
230 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 58247
  • Metry kw. 4625 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
200 000 € 2127 €/m²
  • Kod obiektowy 64030
  • Metry kw. 94 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
270 000 € 364 €/m²
  • Kod obiektowy 13164
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
170 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 36412
  • Metry kw. 10700 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
250 000 € 100 000 €
  • Kod obiektowy 2759
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera