Sprzedaż - Działka 6500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
235 000 €
36 €/m²
Property 25906 photo 1
Property 25906 photo 2
Property 25906 photo 3
Property 25906 photo 4
Property 25906 photo 5
Property 25906 photo 6
Property 25906 photo 7
Property 25906 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka6500 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
225 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 56365
  • Metry kw. 1202 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
280 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 43703
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
300 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 50750
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
200 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49797
  • Metry kw. 3646 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
200 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 49619
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 41642
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
350 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 33698
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
330 000 € 373 €/m²
  • Kod obiektowy 62196
  • Metry kw. 883 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
325 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 45590
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m

Subskrypcja newslettera