Sprzedaż - Działka 17600 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
350 000 €
19 €/m²
Property 25988 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka17600 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 35771
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 34372
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
350 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 25988
  • Metry kw. 17600 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37195
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 4100
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
470 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 37792
  • Metry kw. 6200 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
300 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 6149
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
480 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51293
  • Metry kw. 48000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
350 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63500
  • Metry kw. 5121 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 40481
  • Metry kw. 19950 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera