130 000 €
144 €/m²
Property 26119 photo 1
Property 26119 photo 2
Property 26119 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 79 km

Opis

Na sprzedaż Działka900 metrów kwadratowych na Attyce. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
130 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32627
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 32436
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
180 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 29210
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
170 000 € 361 €/m²
  • Kod obiektowy 26934
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 14798
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
140 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 23278
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
160 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 30693
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 173000 m

Subskrypcja newslettera