250 000 €
83 €/m²
Property 26126 photo 1
Property 26126 photo 2
Property 26126 photo 3
Property 26126 photo 4
Property 26126 photo 5
Property 26126 photo 6
Property 26126 photo 7
Property 26126 photo 8
Property 26126 photo 9
Property 26126 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 36 km
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na Korfu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 51203
  • Metry kw. 4470 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 26126
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
210 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 33703
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 35771
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
240 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50971
  • Metry kw. 4236 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63174
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
315 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 48867
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
220 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 26193
  • Metry kw. 4363 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
300 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 35619
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera