Sprzedaż - Apartament 183 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 500 000 €
13661 €/m²
Property 26180 photo 1
Property 26180 photo 2
Property 26180 photo 3
Property 26180 photo 4
Property 26180 photo 5
Property 26180 photo 6
Property 26180 photo 7
Property 26180 photo 8
Property 26180 photo 9
Property 26180 photo 10
Property 26180 photo 11
Property 26180 photo 12
Property 26180 photo 13
Property 26180 photo 14
Property 26180 photo 15
Property 26180 photo 16
Property 26180 photo 17
Property 26180 photo 18
Property 26180 photo 19
Property 26180 photo 20
  • Kod obiektowy 26180
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 183 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 5

Details

  • Liczba pokoi: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 52 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 183 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 4 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogród, winda, spiżarnia.

Lokalizacja