Sprzedaż - Działka 8000 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Plagiari powiedział:
160 000 €
20 €/m²
Property 26402 photo 1
Property 26402 photo 2
Property 26402 photo 3
Property 26402 photo 4
Property 26402 photo 5
Property 26402 photo 6
Property 26402 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,5 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 619 €/m²
  • Kod obiektowy 57262
  • Metry kw. 242 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
160 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 26402
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
130 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 13901
  • Metry kw. 678 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
205 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59438
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
130 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 33414
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
230 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 34631
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
220 000 € 314 €/m²
  • Kod obiektowy 8668
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 12200 m
Sprzedaż
160 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 26856
  • Metry kw. 355 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
130 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 22250
  • Metry kw. 677 m²
  • Odległość do plaży 1006 m

Subskrypcja newslettera